Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 24.01.2019, 15:25

Гірницька ЗОШ 

І-ІІІ ст. №17

 Селидівської міської ради


Меню сайту
Статистика сайту

Звіт про роботу творчої групи «Використання інноваційних комп’ютерних технологій у роботі педагога»

 

Вчитель живе, поки вчиться,

 як тільки він перестає вчитись,

у ньому вмирає вчитель.

К.Ушинський

 

Вимогою часу є впровадження інформаційних технологій в освітній процес з метою формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.

 Метою роботи  групи стали такі моменти: активізація творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової освіти,підвищення відповідальності за результати навчання та виховання учнів, впровадження ІКТ у роботу школи, пошук ефективних шляхів їх застосування в масову практику.

В 2017/2018 н. р. вчителі творчої групи (у складі Копачової О.Г., Передерій О.О., Степаненко А.І., Пастушенко К.Є, Притула Г.В.) працювали над проблемою «Створення умов для формування освіченої творчої особистості засобами інформаційно – комунікаційних технологій».

Головною метою роботи творчої групи є  вивчення методики проведення уроків з використанням ІКТ, відпрацювання навичок роботи вчителів над Інтернет – проектами, спрямування діяльності педагогів на використання інформаційних технологій в освітньому процесі.

За навчальний рік було проведено 4 засідання з метою підвищення професійної та інформаційної компетентності вчителя. Вся методична робота була спрямована на підсилення наукової обізнаності вчителів та набуття практичного досвіду за проблемами, над якою працює творча група.

 Члени творчої групи ділилися досвідом виростання різних форм роботи, знайомили з передовим педагогічним досвідом. У листопаді було проведено методичну сесію на тему «Проектуємо успішний урок» (створена мультимедійна збірка творчих робіт учнів на уроках інформатики вчителем Степаненко А.І., використання кроссенсів на етапах актуалізації опорних знань Передерій О.О., використання тестових завдань на уроках зарубіжної літератури Копачовою О.Г., робота з обдарованими дітьми на уроках хімії та біології). У січні членами групи було проведено методичний практикум «Освітні технології» для вчителів творчої групи, на якій було презентовано наробки вчителів з даної проблеми. У квітні на засіданні круглого столу з проблеми інтеграції інформаційних технологій у навчанні вчителями групи було обговорено  це питання.

На останньому засіданні учасники групи обмінялися досвідом роботи з даної проблеми, створили рекомендації щодо успішного використання ІКТ.

Робота нашої групи переконує, що використання мультимедіа на уроках сприяє розвитку самостійності, творчих здібностей учнів. Застосування ІКТ дозволяє зробити урок більш наочним і цікавим, оживити його, зв’язати його з дійсністю. ІКТ забезпечують активізацію діяльності вчителя та учнів на уроці, сприяють здійсненню диференціації та індивідуалізації навчання.

В наступному році творча група продовжить свою роботу по подальшому розвитку комплексного використання ІКТ в освітньому процесі.

 

Вхід на сайт
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук
Корисні посилання


Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz