Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 13:06

Гірницький ЗЗСО 

І-ІІІ ст. №17

 Курахівської міської ради


Меню сайту
Статистика сайту

Протокол № 4 від  17.05.2019

  Протокол № 4

засідання Ради Гірницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17

Селидівської міської ради

від  17.05.2019

На засіданні присутні: 27 членів Ради школи

Голова Ради школи – Гріцик Олена Миколаївна

Секретар Ради школи – Пастушенко Катерина Євгенівна

Порядок денний

  1. Узгодження графіка проведення державної підсумкової атестації.
  2. Про нагородження кращих учнів та вчителів школи за підсумками навчального року.
  3. Про літнє оздоровлення учнів школи.
  4. Про стан виконання плану роботи та навчального плану школи у 2018-2019 н.р. Про планування роботи на новий навчальний рік.
  5. Про проведення літніх ремонтних робіт та підготовки школи до 2019-2020 н.р.

 

СЛУХАЛИ 1. Про узгодження графіка проведення державної підсумкової атестації директора школи Балуєву О.В., яка повідомила, що згідно рішення педагогічної ради школи від 11.02.2019 протокол № 3 було визначено такі строки проведення державної підсумкової атестації:

- в 4 класі – з 16 по 20 травня 2019 року з двох предметів: української мови та математики);

- в 9 класі – з 31 травня по 05 червня 2019 року з таких предметів: українська мова, математика, англійська мова.

На виконання наказу відділу освіти Селидівської міської ради від 13.22.2019 №50 «Про створення державних атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації у 4-х та 9-х класах закладів загальної середньої освіти» було створено державну атестаційну комісію для проведення державної підсумкової атестації у 4 класі з двох предметів: українська мова, математика .А саме:

  1. 16.05.2019    4 клас, українська мова     

Голова комісії – Куроп’ятник Ірина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Голова комісії – Балуєва Олена Володимирівна, директор школи, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

  1. 31.05.2019     9 клас, українська мова    

Голова комісії – Балуєва Олена Володимирівна, директор школи, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Члени комісії – Передерій Ольга Олександрівна, освіта вища, заступник директора з виховної роботи, учитель української мови і літератури, спеціаліст І категорії;

Копачова Олена Григорівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст І категорії.

  1. 03.06.2019    9 клас, математика

Голова комісії – Куроп’ятник Ірина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Члени комісії – Хістєва Лариса Олексіївна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії;

Притула Галина Валеріївна, освіта вища, учитель фізики, спеціаліст І категорії.

  1. 05.06.2019      9 клас, англійська мова

Голова комісії – Балуєва Олена Володимирівна, директор школи, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Члени комісії – Бугакова Світлана Вікторівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст І категорії;

Журавльова Ірина Анатоліївна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст І категорії.

ВИРІШИЛИ: затвердити графік проведення державної підсумкової атестації та створити атестаційну комісію у поданому вище складі.

 

СЛУХАЛИ 2. Про нагородження кращих учнів та вчителів школи за підсумками  у 2018-2019 навчальному році.

ВИСТУПИЛИ: 1. Директор школи Балуєва О.В., яка повідомила про те, що згідно Положення про державну підсумкову атестацію, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні», затвердженого наказом МОН від 17 березня 2015 року № 306, можна вважати учнів 11 класу Онищенко Юлію та Каращук Ганну претендентами на нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

2. Заступник директора з НВР Куроп’ятник І.В., яка розповіла про участь претендентів на нагородження в предметних олімпіадах. За результатами семестрового та річного оцінювання учні підтвердили свої навчальні досягнення і можуть бути представлені до нагородження медаллю.

3. Класний керівник 11 класу Бугакова С.В., яка розповіла про ставлення Онищенко Юлії та Каращук Ганни до навчання, їх наполегливість, працьовитість, цілеспрямованість,  відповідальне ставлення до дорученої справи.

Вчителі, які працюють в 11 класі, підтримали  пропозицію про представлення до нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» Каращук Ганни та Онищенко Юлії.

4. Директор школи Балуєва О.В. повідомила, що за високі досягнення у навчанні учнів школи, а саме:

Арутюнову Маргариту Олександрівну, ученицю 2 класу,

Бражко Мілану Антонівну, ученицю 2 класу,

Красовську Єву Максимівну, ученицю 2 класу,

Фурсову Вероніку Миколаївну, ученицю 2 класу,

Базунова Євгенія Сергійовича, учня 3 класу,

Гріцика Арсенія Сергійовича, учня 3 класу,

Передрій Катерину Вікторівну, ученицю 3 класу,

Шаповалову Валерію Денисівну, ученицю 3 класу,

Маловик Олександру Дмитрівну, ученицю 4 класу,

Марченко Крістіну В’ячеславівну, ученицю 4 класу,

Нікітіна Іллю Петровича, учня 4 класу,

Пономаренко Поліну Олександрівну, ученицю 4 класу,

Тарасова Максима Олександровича. Учня 4 класу,

Тарасова Павла Олександровича, учня 4 класу,

Каченкова Кирила Олександровича, учня 5 класу,

Коляденко Євгенію Дмитрівну, ученицю 5 класу,

Копачову Аліну Едуардівну, ученицю 5 класу,

Щолокову Дар’ю Олександрівну, ученицю 5 класу,

Кличану Марію Олександрівну, ученицю 6 класу,

Фокіну Марину Юріївну, ученицю 6 класу,

Шилову Аліну Олександрівну, ученицю 6 класу,

Дух Евеліну Володимирівну, ученицю 7 класу,

Журавльову Марію Олексіївну, ученицю 8 класу,

Захарченко Анастасію Олександрівну, ученицю 8 класу

представити до нагородження Похвальними листами.

5. По заохоченню вчителів закладу за ініціативу, творчість і вагомий внесок у розвиток освіти міста слухали директора Балуєву Олену Володимирівну, яка повідомила, про те що всі вчителі школи можуть бути  претендентами до нагородження. Педагогічні працівники мають високу науково-теоретичну та методичну підготовку, володіють інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно впроваджують в навчальний процес перспективні педагогічні ідеї. Учителі добре володіють методикою індивідуальної роботи з дітьми, використовуючи при цьому диференційований підхід до вибору дидактичного матеріалу. Практикують уроки з застосуванням комп'ютерних технологій, під час яких використовують  власні розробки педагогічних програмних засобів. Володіють  всіма формами викладу матеріалу, уміють лаконічно, образно його подати. Працюють над прищепленням учням почуття прекрасного, виховують національну гордість.

ВИРІШИЛИ: 1. Згідно Положення про державну підсумкову атестацію, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні»  та на підставі навчальних досягнень учнів Онищенко Юлії та Каращук Ганни, представити їх на нагородження Золотою медаллю у 2018-2019 навчальному році.

2. Учнів, які мають високі досягнення унавсанні нагородити Похвальними листами.

          3. Серед вчителів до нагородження рекомендувати: Подякою департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації – Токарєву Наталію Володимирівну, учителя початкових класів; Грамотою відділу освіти Селидівської міської ради – Пастушенко Катерину Євгенівну учителя біології та хімії.

 

СЛУХАЛИ 3. Про літнє оздоровлення учнів школи заступника директора з навчально-виховної роботи Передерій О.О., яка повідомила, що з метою організації повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей і підлітків, створення належних умов для організації змістовного дозвілля учнів, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, продуктивної праці, зайнятості школярів під час літніх канікул, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» класними керівниками була проведена робота з учнями щодо їх зайнятості на період літніх канікул. Особлива увага, щодо організації  влітку 2019 року оздоровлення та відпочинку, приділялась дітям і підліткам шкільного віку (за винятком випускників 9, 11 класів), дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування; дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередню участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення, мають статус учасника бойових дій; дітям, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи.

ВИРІШИЛИ: Продовжувати роботу щодо оздоровлення та відпочинку учнів школи на період літніх канікул, особливу увагу звертати на учнів пільгових категорій.

 

СЛУХАЛИ 4. Про стан виконання плану роботи та навчального плану школи у 2018-2019 н.р., а також про планування роботи на новий навчальний рік директора школи Балуєву Олену Володимирівну, яка повідомила присутніх, що основним документом планування роботи школи є річний план. В інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів підкреслюється доцільність приведення розділів річного плану у відповідність до структури Закону України “Про загальну середню освіту”. Він складається за участю педагогічного колективу, громадських організацій, відображуючи головні питання діяльності школи, і в обов’язковому порядку обговорюється на засіданні педагогічної ради. Зважаючи на те, що річний план має виходити з глибокого аналізу діяльності педагогічного і учнівського колективів, орієнтувати їх на досягнення кінцевого результату у навчально-виховному процесі, є необхідним пов’язувати його створення з виробленням критеріїв ефективності роботи загальноосвітнього навчального закладу та його управлінської підсистеми зокрема.

Також Балуєва О.В. повідомила, що основою для створення річного плану є Типовий навчальний план  – нормативний документ, за допомогою якого здійснюється організація навчального процесу. Навчальний план визначає перелік та обсяг вивчення навчальних дисциплін.

Типовий навчальний план містить інваріантну складову, сформовану на державному рівні, обов'язкову для всіх загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності, та варіативну, в якій передбачено додаткові години на вивчення предметів інваріантної складової, курси за вибором, індивідуальні та групові заняття, консультації.

Типові навчальні плани старшої школи реалізують зміст освіти залежно від обраного профілю навчання.

ВИРІШИЛИ: Затвердити річний план роботи школи та робочий навчальний план.

 

СЛУХАЛИ 5. Про проведення літніх ремонтних робіт та підготовки школи до 2019-2020 н.р. директора школи Балуєву О.В., яка повідомила що в поточному році з метою забезпечення матеріально-технічних умов та створення сприятливих умов для навчання в Гірницькій ЗОШ № 17 планується провести косметичний ремонт приміщень основної будівлі та котельні, що включає в себе фарбування  підлоги, білення стін; опресовку системи опалення; вивіз шлаку; утеплення вікон та дверей; ревізію м’якої покрівлі майстерні; часткову заміну дерев’яних вікон на склопакети.

ВИРІШИЛИ: Затвердити план проведення літніх ремонтних робіт та підготовки школи до 2019-2020 н.р.

 

 

 

 

 

Голова Ради                                                                                              Гріцик О. М.

Секретар                                                                                                   Пастушенко К. Є.

 

Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Пошук
Корисні посилання


Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz